Goodgame Empire – česká hra v prohlížeči

Goodgame Empire je vynikající flashová online hra, která patří mezi free multiplayer hry (tedy hry pro víc hráčů zdarma).

Empire online hra je oblíbená hlavně kvůli tomu, že ji můžeš hrát přímo ve svém internetovém prohlížeči spolu s miliony hráčů po celém světě. Velkou výhodou této online hry je CZ lokalizace, to znamená, že hra je celá v češtině.

Webová hra Goodgame Empire od tvůrce flashových her Goodgame studios je takzvaná budovatelská strategie. Staneš se pánem hradu, staráš se o poddané, buduješ armádu a zakládáš spojenectví s ostatními skutečnými hráči proti nepříteli. A to nejlepší – hra Empire online je zdarma!

Good Game Empire můžeš hrát buď sám nebo spolu s ostatními hráči z celého světa. Na začátku Tě čeká podrobný tutoriál, který Tě naučí základní herní principy – pomůžeš svému příteli dobýt hrad jeho nepřítele. Poté již získáš svůj vlastní hrad, který začneš rozvíjet, aby ses co nejdříve mohl vrhnout do rozsáhlého herního světa Goodgame empires.

Tvůj hrad je ze začátku malý a zranitelný. Je potřeba rozšířit hradby a začít budovat obranu. Na to potřebuješ materiál – dřevo a kamení. Postavíš tedy dřevorubce a kameníka. Postupně získáváš větší a větší populaci, která ti přináší peníze v podobě vybraných daní. Za vybrané peníze stavíš nové budovy a trénuješ vojáky. Vojáci potřebují jídlo a proto musíš mít i dostatek farem. Jak tvůj hrad sílí, můžeš začít podnikat útoky proti loupeživým banditům v okolí za což získáš zajímavou kořist. V další fázi hry bojuješ i s ostatními hráči a můžeš se přidat k některé z aliancí. Tím můžeš získat silné spojence v boji proti ostatním a tvé šance na přežití se zvýší.

Komentáře

Mohlo by tě zajímat

O autorovi: admin