Forge of Empires – česká hra v prohlížeči

Hra Forge of Empires je symbolem dobrých strategických online her. Jako náčelník, který zakládá svou osadu v době kamenné 5 000 let př. Kr. a kromě stanů toho k dispozici mnoho nemá, máš ukázat své dovednosti v online strategických hrách a rozvíjet své město v průběhu historických období této imperiální prohlížečové hry. Dokaž, že jsi důstojným vladařem a dosáhni slávy. Postav si svou první osadu ve hře Forge of Empires, a připoj se tak k nejlepší hře pro budování impéria!

VE HŘE FORGE OF EMPIRES ZAČÍNÁŠ S HRSTKOU OSADNÍKŮ…

Na počátku se usadíš v době kamenné jen v pár chatrčích. Při použití správné strategie potom rozmnožíš svůj kapitál a rozšíříš své online impérium dobýváním přilehlých provincií. Když se z této online prohlížečové hry odhlásíš, tvé impérium a okolní svět bude i nadále produkovat zboží a jednotky, které můžeš po svém návratu do hry využít k vlastní expanzi. Konflikty se řeší na válečném poli a bitvy, ve kterých velíš svým jednotkám přímo v prohlížeči, probíhají formou strategických tahů na šestiúhelníkových polích.

 

STRATEGICKÉ PROHLÍŽEČOVÉ HRY JAKO Forge of Empires ČLOVĚK NEPŘEHLÉDNE

Hra Forge of Empires (FOE) byla vydána v roce 2012 jako nejnovější strategická online hra firmou InnoGames a je jednou z nejúspěšnějších prohlížečových her na trhu. Společnost InnoGames, která je známá uváděním špičkových titulů, jako je strategická hra Divoké Kmeny a hra ze starověkého Řecka Grepolis, spojuje strategické hraní při budování impéria se skvělým grafickým zpracováním. Vysoká kvalita ovšem není jedinou unikátní vlastností hry Forge of Empires – stejně jako kolem všech strategických her firmy InnoGames vznikla i zde široká komunita, která spojuje hráče z celého světa.

Komentáře

Mohlo by tě zajímat

O autorovi: admin